My Profile

Profile Avatar
AshliSchey00
Haiden 63
Luberg, BURGENLAND 3200
Austria
https://www.lodyrolls.pl
Kiedy potrzebujesz komfortu, czego szukasz?
Czy masz konkretny posiłek, na który zawsze chodzisz?


Oczywiście lepiej pocieszyć się czymś innym niż jedzeniem. Jeśli możesz zadzwonić do przyjaciela lub przytulić psa lub partnera, to świetnie, ale są szanse, że często sięgasz po jedzenie dla pocieszenia.


Może lubisz smak i konsystencję lodów lub czekolady, gdy rozpływają się w ustach. Może wybierasz pizzę, ponieważ wprawia Cię w sycenie i ciepło. Być może jest posiłek, który przypomina ci dobre czasy w twoim życiu lub taki, który zawsze poprawia ci samopoczucie, gdy masz dość.Jedzenie może i wywołuje wiele wspaniałych uczuć.


Ale co, jeśli twoje ulubione potrawy komfortoweCzy zużywasz połowę dziennej dawki kalorii?

Wypełnij biodra i brzuch tłuszczem, którego nie chcesz?

Czy to zatyka twoje tętnice?

Czy daje ci duży hit cukru, który wywołuje apetyt na bardziej słodkie / skrobiowe potrawy?

Czy po zjedzeniu czujesz więcej żalu niż pocieszenia?


Czy on jest dla ciebie takim przyjacielem? Powiedziałbym, że to bardzo fałszywy przyjaciel!


Jeśli tak jest, co powiesz na pozostanie przy nowym wygodnym jedzeniu?


If you have any concerns with regards to where and how to use lody Tajskie, you can speak to us at the site. Nie martw się, nie musi być tak nudno jak marchewka i seler, nikt jeszcze nie pocieszał się marchewką! Wybierz coś absolutnie pysznego, co możesz zrobić i przechowywać w zamrażarce lub mieć gotowe do ugotowania w mgnieniu oka i gotowe, aby cię rozweselić, gdy poczujesz, że tylko jedzenie załatwi sprawę.


Co powiesz na przechowywanie obfitej gorącej zupy w zamrażarce i zjedzenie jej z chrupiącym gotowym do pieczenia chlebem muffinowym? A może podawać dziecięce smakołyki, takie jak opiekane jajka na twardo lub mleczne puddingi z niskotłuszczowego mleka? Co powiesz na ugotowanie kilku kawałków ziemniaków z bardzo małą ilością oleju i cieszenie się mini ucztą bez kalorii frytek?

Bez względu na to, co lubisz, będzie coś zdrowego, co będzie dla Ciebie skuteczne.


Więc zapomnij o pizzy, lodach i czekoladzie. Zawsze będą fałszywymi przyjaciółmi, przez co poczujesz się gorzej po każdym bliskim spotkaniu.


Wybierz nowe wygodne jedzenie, które możesz ugotować w dowolnym momencie, i delektuj się czymś, co jest lepsze dla Twojej talii i duszy.

 

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.