My Profile

Profile Avatar
ubezper
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
W ten sposób każdy byle ogarnięty sprawdzi sobie wycieczkę w necie i będzie miał taniej... niestety biura podróży zyskują na tym, że dla wielu ludzi internet to jakiś nienamacalny twór który gdzieś jest, ale w sumie nie wiadomo gdzie i trzeba się go bać.

Ubezpieczenie zagraniczne

Ale wszedzie jest to samo jestem obywatelem Austrii ostatnio bylem w Polsce i zlamalem noge w dwoch miejscach10 dni lezalem w polskim szpitalu.Oczywiscie moje ubezpieczenie wszystko zaplacilo ale ILE!.Przecietnie z tego co wiem to doba w Polskim szpitalu kosztuje jakies 130 zl,moje ubezpieczenie musialo za dobe wyplacic prawie 420 € to wychodzi 1600 zl wiecej jak 10-cio krotnie.
Jeżeli podczas podróży zagranicznej Ubezpieczony zostaje niespodziewanie dotknięty zdarzeniami wojennymi, aktami terrorystycznymi lub wojny domowej, ochrona ubezpieczeniowa wygasa z końcem 5 dnia od rozpoczęcia wojny, aktów terrorystycznych lub wojny domowej na terytorium kraju, w którym przebywa Ubezpieczony.

Ubezpieczenie turystyczne PZU wojażer Oznacza to w szczególności treści tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.  Dla przykładu wykupując ubezpieczenie w Generali, ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia nawet do 800 000 zł. Mało kto z nas wie, że możemy również ubezpieczyć bagaż podróżny, sprzęt sportowy, który zabieramy ze sobą a nawet dodatkowe koszty dojazdu.

 

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.